Bejelentkező űrlap

Látogatók

Today227
Yesterday961
This week2141
This month30810
Total2726472

Visitor Info

  • IP: 3.237.71.23
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

18
Online

2020. szeptember 23. (szerda) 04:48
Powered by CoalaWeb

HETI ÙJDONSÁG

responsive jquery slider joomla
×

Megjegyzés

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Címlap

ESEMÈNYNAPTÀR BÁCSKOSSUTHFALVÁN - 2020 !

2020. JANUÁR Január 18. szombat - Ady bál Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Vadászlak Január 22. szerda - X. Vince – napi venyigeszentelő Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: szőlőskertek Január 26. vasárnap – Magyar kultúra ünnepe Szervező: Református Egyházközség Január 27. hétfő – Szent Sava ünnepség Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. 2020. FEBRUÁR Február 01. szombat – VI. Kisüsti verseny és III. Kocsonya Fesztivál Szervező: Rizling Egyesület és az Ady Endre MK Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Február 8. szombat – III. Maskarás muri Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: ECHO Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Február14. péntek - Farsang Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Február 15. szombat– Vadász bál Szervező: Vadász Egyesület Helyszín: Vadászlak Február 15. szombat - Torkos csütörtök (disznótoros ételek kóstolója) Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem Február 23. vasárnap – Teadélután Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Február 24. - Március 1.Evangelizációs hét Szervező: Református Egyházközség 2020. MÁRCIUS Március 1. vasárnap – Napsugár református óvoda születésnapja Szervező: Református Egyházközség Március 6. péntek – Nőnap nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Helyszín: Nyugdíjas Otthon Március 6. péntek - Nőnapi ünnepség Szervező: Bambi Napsugár óvoda Március 7. Szombat – Rizling Nőnap Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: Juhász bálterem Március 8. vasárnap- Nőnapi bál Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Március 11-16. - Tavaszi Zsongás kiállítás Szervező: Ady Endre MK Helyszín: ECHO Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Március 13. péntek – Március 15. Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Március 14. szombat - Koszorúzás és megemlékezés Dembitz Vilmos sirjánál Szervező: Monográfia Egyesület Helyszín: Zsidótemető Március 14. szombat– Kirándulás Újvidékre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Március 14. szombat – VI. Moravicakapocskupa tűzoltó verseny Szervező: ÖTE Március 15. vasárnap - 1848/49-es forradalom megemlékezése Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Március 27. péntek - Suli Star Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Március 28. szombat - Virágosok és Galambászok bálja Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület és Sirály Galambász Egyesület Helyszín: Juhász bálterem 2020. ÁPRILIS Április 7. kedd – Fúvószenekar koncert Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Április 11. szombat– Húsvéti tojásfestés Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Helyszin: Székház és környéke Április 11. szombat– Tojásfa állitás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Április 12. vasárnap - Húsvéti batyubál Szervező: Református Egyházközség Április 19. vasárnap– Kirándulás Ópusztaszerre Szervező: Nyugdíjas Egyesület Április 25. szombat – Föld Napja munkaakció Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Április 25. szombat– Kirándulás a Bécsbe Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Április 28. kedd– VII. Diák szinjátszó találkozó Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. 2020. MÁJUS Május 1. péntek– Majális nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Május 3. vasárnap – Anyák napja Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Helyszin: Székház Május 10. vasárnap – Anyák napi istentisztelet Református Egyházközség Május 11.-15. – Bambi Hét Szervező: Bambi Napsugár óvoda Május 23. – 24. – Falunapi sporthétvége Szervező: Sloboda Teke Klub, Csuka Horgászegyesület, Sloboda LK, Káliz Ijász Egyesület, Fazan-Trap, Motocross Klub Moravica Május 18. – 23. - Hagyományos májusi alkotótábor Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe Május 24. vasárnap – Konfirmáció Református Egyházközség Május 29. péntek - Májusi koncert Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Május 30. szombat - Falunap Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Május 30. szombat – Falunapi Sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület 2020. JÚNIUS Június 5. péntek - Nyolcadikosok ballagása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Június 12. péntek – Tanévzáró ünnepség Szervező: Bambi Napsugár óvoda Június 13. szombat – Borász Egyesületek találkozója Szervező: Rizling Egyesület Június 14. vasárnap – Tanévzáró és ovis ballagás Református Egyházközség Június 22. – június 27. – Fonalgrafikai tábor Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Művelődési ház Június 22. – 28. – Fehér Ló Fia gyülekezeti tábor Szervező: Református Egyházközség Június 29. – július 4. – Gyülekezeti kirándulás Erdélybe Szervező: Református Egyházközség Június 30. kedd – Tanévzáró ünnepség Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. 2020. JÚLIUS Július 4. – július 11. - Nyári tábor felkészítő rendezőknek Szervező: Ady Endre MK és SZASZ Július 6. - 11. - Mesterműhely Szervező: 9+1 Nemzetközi Művésztelep Július 12. - 19. – Morovici Nyári Táborok Szervező: Ady Endre MK és SZASZ 2020. AUGUSZTUS Augusztus 3. -Augusztus 9. – Csodaszarvas konfirmandus tábor Szervező: Református Egyházközség Augusztus 5. – 10. – Népművészeti tábor Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Művelődési ház Augusztus 9. – VI. Méhes Károly emléktorna Szervező: Sloboda Teke klub Augusztus 15. szombat – Gracza Antal emlékkoncert Szervező: Bácskossuthfalvi Ifjúsági Fúvószenekar Augusztus 20. Csütörtök – Szent István napi megemlékezés Szervező: Monográfia Helytörténeti Egyesület Augusztus 22. szombat– Kirándulás Szegedre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Augusztus 23. vasárnap Nyárbúcsúztató gyerekeknek Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete 2020. SZEPTEMBER Szeptember 1. kedd- Tanévnyitó Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I. Szeptember 5. szombat - Szüreti Nap Szervező: Helyi Közösség Szeptember 12. szombat - Fiatal galambok bemutatója Szervező: Galambász Egyesület Szeptember 20. vasárnap - Tanévnyitó Szervező: Református Egyházközség Szeptember 26. szombat – XII. Nyugdijas sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület 2020. OKTÓBER Október 3. Szombat – Értékeink nyomában, - szakmai nap és a Bácskossuthfalvi Települési Értéktár bemutatkozója Szervező: Ady Endre MK, a Települési Értéktár és a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet Október 5.-9. - Gyermekhét Szervező: Bambi Napsugár óvoda Id. Kovács Gyula Á. I. Október 9. péntek - Megemlékezés az aradi vértanúkra Szervező: MÉF Október 10. szombat– Kirándulás Budapestre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Október 11. vasárnap – IV. Mézédes délután Szervező: Méhecske Méhész Egyesület és az Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Október 17. szombat- VII. Őszi Népzenei Találkozó Szervező: Ady Endre MK Októberi 24. szombat– Virágosok és Galambászok bálja Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület és Sirály Galambász Egyesület Helyszín: Juhász bálterem Október 25. Vasárnap – 1956-os forradalom megemlékezése Református Egyházközség Október 31. szombat - Galamb és kisállat kiállítás Szervező: Sirály Galambász Egyesület 2020. NOVEMBER November 1. vasárnap – Reformáció és új bor ünnepe Református Egyházközség November 1. vasárnap - Galamb és kisállat kiállítás Szervező: Sirály Galambász Egyesület November 2. hétfő – Megemlékezés a hősökre (az I. és II. Világháborús emlékművek megkoszorúzása) Szervező: Monográfia Egyesület November 13. péntek - Napsugaras Ősz Szervező: Bambi Napsugár óvoda November 14. szombat - Papp Dániel emlékest Szervező: MÉF Helyszin: ECHO Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont November 14. szombat – Új élet fasor (2019-ben született babák fáinak ültetése) Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület November 21. szombat - Erzsébet és Katalin bál Szervező: Ady Endre MK November 28. szombat – Önkéntes Tűzoltó Egyesület hagyományos évi ünnepsége Szervező: ÖTE November 29. Vasárnap – Ádventi I. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület 2020. DECEMBER December 4. péntek – Elsősök avatása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. December 5. szombat– Kirándulás Kecelre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 5. péntek – Újbor- és pálinkakóstoló Szervező: Rizling Egyesület December 6. Vasárnap – Ádventi II. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 7. hétfő - Mikulás party Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Helyszin: Juhász bálterem December 10. Csütörtök – Közös karácsonyfa diszités Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 13. Vasárnap – Ádventi III. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 18. péntek – Falukarácsony Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva, Rizling Egyesület, Id. Kovács Gyula Á. I. December 20. Vasárnap – Ádventi IV. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 20. vasárnap – Betlehemezés a faluban Szervező: Ady Endre MK

Szóljon hozzá!

Uj hirek

Isznak, marihuánát fogyasztanak

Isznak, marihuánát fogyasztanak

A szülők szerepe óriási a tinédzserkor átvészelésében, a fi ...

Idegenben nyert a TSC

Idegenben nyert a TSC

Magabiztos győzelmet jegyzett a Topolyai SC a Szerb Szuperl ...

Németországban a legdrágább az áram a világon, duplája a globális átlagnak

Németországban a legdrágább az áram a világon, duplája a globális átlagnak

A német fogyasztók fizetik a legmagasabb áramdíjat a világo ...

Ahova az idő is megpihenni jár

Ahova az idő is megpihenni jár

A vasúti hálózat megépülésének köszönhetően vidékünk a 110 ...

Töknapok Nagykikindán: A 600 kilós óriás Csúrogról érkezett

Töknapok Nagykikindán: A 600 kilós óriás Csúrogról érkezett

Nagykikindán nagy hagyománya van a Töknapokban, ma éppen 35 ...

HIRDETÖ: