Bejelentkező űrlap

Látogatók

Today713
Yesterday1059
This week3663
This month1773
Total2615205

Visitor Info

  • IP: 3.236.52.197
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

23
Online

2020. július 02. (csütörtök) 16:36
Powered by CoalaWeb

Index Rss

Index - 24óra

2020. július 02. (csütörtök) 16:36

HETI ÙJDONSÁG

responsive jquery slider joomla
×

Megjegyzés

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Címlap

ESEMÈNYNAPTÀR BÁCSKOSSUTHFALVÁN - 2020 !

2020. JANUÁR Január 18. szombat - Ady bál Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Vadászlak Január 22. szerda - X. Vince – napi venyigeszentelő Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: szőlőskertek Január 26. vasárnap – Magyar kultúra ünnepe Szervező: Református Egyházközség Január 27. hétfő – Szent Sava ünnepség Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. 2020. FEBRUÁR Február 01. szombat – VI. Kisüsti verseny és III. Kocsonya Fesztivál Szervező: Rizling Egyesület és az Ady Endre MK Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Február 8. szombat – III. Maskarás muri Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: ECHO Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Február14. péntek - Farsang Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Február 15. szombat– Vadász bál Szervező: Vadász Egyesület Helyszín: Vadászlak Február 15. szombat - Torkos csütörtök (disznótoros ételek kóstolója) Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem Február 23. vasárnap – Teadélután Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Február 24. - Március 1.Evangelizációs hét Szervező: Református Egyházközség 2020. MÁRCIUS Március 1. vasárnap – Napsugár református óvoda születésnapja Szervező: Református Egyházközség Március 6. péntek – Nőnap nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Helyszín: Nyugdíjas Otthon Március 6. péntek - Nőnapi ünnepség Szervező: Bambi Napsugár óvoda Március 7. Szombat – Rizling Nőnap Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: Juhász bálterem Március 8. vasárnap- Nőnapi bál Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Március 11-16. - Tavaszi Zsongás kiállítás Szervező: Ady Endre MK Helyszín: ECHO Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Március 13. péntek – Március 15. Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Március 14. szombat - Koszorúzás és megemlékezés Dembitz Vilmos sirjánál Szervező: Monográfia Egyesület Helyszín: Zsidótemető Március 14. szombat– Kirándulás Újvidékre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Március 14. szombat – VI. Moravicakapocskupa tűzoltó verseny Szervező: ÖTE Március 15. vasárnap - 1848/49-es forradalom megemlékezése Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Március 27. péntek - Suli Star Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Március 28. szombat - Virágosok és Galambászok bálja Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület és Sirály Galambász Egyesület Helyszín: Juhász bálterem 2020. ÁPRILIS Április 7. kedd – Fúvószenekar koncert Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Április 11. szombat– Húsvéti tojásfestés Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Helyszin: Székház és környéke Április 11. szombat– Tojásfa állitás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Április 12. vasárnap - Húsvéti batyubál Szervező: Református Egyházközség Április 19. vasárnap– Kirándulás Ópusztaszerre Szervező: Nyugdíjas Egyesület Április 25. szombat – Föld Napja munkaakció Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Április 25. szombat– Kirándulás a Bécsbe Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Április 28. kedd– VII. Diák szinjátszó találkozó Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. 2020. MÁJUS Május 1. péntek– Majális nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Május 3. vasárnap – Anyák napja Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Helyszin: Székház Május 10. vasárnap – Anyák napi istentisztelet Református Egyházközség Május 11.-15. – Bambi Hét Szervező: Bambi Napsugár óvoda Május 23. – 24. – Falunapi sporthétvége Szervező: Sloboda Teke Klub, Csuka Horgászegyesület, Sloboda LK, Káliz Ijász Egyesület, Fazan-Trap, Motocross Klub Moravica Május 18. – 23. - Hagyományos májusi alkotótábor Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe Május 24. vasárnap – Konfirmáció Református Egyházközség Május 29. péntek - Májusi koncert Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Május 30. szombat - Falunap Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Május 30. szombat – Falunapi Sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület 2020. JÚNIUS Június 5. péntek - Nyolcadikosok ballagása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Június 12. péntek – Tanévzáró ünnepség Szervező: Bambi Napsugár óvoda Június 13. szombat – Borász Egyesületek találkozója Szervező: Rizling Egyesület Június 14. vasárnap – Tanévzáró és ovis ballagás Református Egyházközség Június 22. – június 27. – Fonalgrafikai tábor Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Művelődési ház Június 22. – 28. – Fehér Ló Fia gyülekezeti tábor Szervező: Református Egyházközség Június 29. – július 4. – Gyülekezeti kirándulás Erdélybe Szervező: Református Egyházközség Június 30. kedd – Tanévzáró ünnepség Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. 2020. JÚLIUS Július 4. – július 11. - Nyári tábor felkészítő rendezőknek Szervező: Ady Endre MK és SZASZ Július 6. - 11. - Mesterműhely Szervező: 9+1 Nemzetközi Művésztelep Július 12. - 19. – Morovici Nyári Táborok Szervező: Ady Endre MK és SZASZ 2020. AUGUSZTUS Augusztus 3. -Augusztus 9. – Csodaszarvas konfirmandus tábor Szervező: Református Egyházközség Augusztus 5. – 10. – Népművészeti tábor Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Művelődési ház Augusztus 9. – VI. Méhes Károly emléktorna Szervező: Sloboda Teke klub Augusztus 15. szombat – Gracza Antal emlékkoncert Szervező: Bácskossuthfalvi Ifjúsági Fúvószenekar Augusztus 20. Csütörtök – Szent István napi megemlékezés Szervező: Monográfia Helytörténeti Egyesület Augusztus 22. szombat– Kirándulás Szegedre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Augusztus 23. vasárnap Nyárbúcsúztató gyerekeknek Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete 2020. SZEPTEMBER Szeptember 1. kedd- Tanévnyitó Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I. Szeptember 5. szombat - Szüreti Nap Szervező: Helyi Közösség Szeptember 12. szombat - Fiatal galambok bemutatója Szervező: Galambász Egyesület Szeptember 20. vasárnap - Tanévnyitó Szervező: Református Egyházközség Szeptember 26. szombat – XII. Nyugdijas sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület 2020. OKTÓBER Október 3. Szombat – Értékeink nyomában, - szakmai nap és a Bácskossuthfalvi Települési Értéktár bemutatkozója Szervező: Ady Endre MK, a Települési Értéktár és a Vajdasági Magyar Művelődési Intézet Október 5.-9. - Gyermekhét Szervező: Bambi Napsugár óvoda Id. Kovács Gyula Á. I. Október 9. péntek - Megemlékezés az aradi vértanúkra Szervező: MÉF Október 10. szombat– Kirándulás Budapestre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület Október 11. vasárnap – IV. Mézédes délután Szervező: Méhecske Méhész Egyesület és az Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Október 17. szombat- VII. Őszi Népzenei Találkozó Szervező: Ady Endre MK Októberi 24. szombat– Virágosok és Galambászok bálja Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület és Sirály Galambász Egyesület Helyszín: Juhász bálterem Október 25. Vasárnap – 1956-os forradalom megemlékezése Református Egyházközség Október 31. szombat - Galamb és kisállat kiállítás Szervező: Sirály Galambász Egyesület 2020. NOVEMBER November 1. vasárnap – Reformáció és új bor ünnepe Református Egyházközség November 1. vasárnap - Galamb és kisállat kiállítás Szervező: Sirály Galambász Egyesület November 2. hétfő – Megemlékezés a hősökre (az I. és II. Világháborús emlékművek megkoszorúzása) Szervező: Monográfia Egyesület November 13. péntek - Napsugaras Ősz Szervező: Bambi Napsugár óvoda November 14. szombat - Papp Dániel emlékest Szervező: MÉF Helyszin: ECHO Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont November 14. szombat – Új élet fasor (2019-ben született babák fáinak ültetése) Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület November 21. szombat - Erzsébet és Katalin bál Szervező: Ady Endre MK November 28. szombat – Önkéntes Tűzoltó Egyesület hagyományos évi ünnepsége Szervező: ÖTE November 29. Vasárnap – Ádventi I. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület 2020. DECEMBER December 4. péntek – Elsősök avatása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. December 5. szombat– Kirándulás Kecelre Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 5. péntek – Újbor- és pálinkakóstoló Szervező: Rizling Egyesület December 6. Vasárnap – Ádventi II. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 7. hétfő - Mikulás party Szervező: Életfa Nagycsaládosok Egyesülete Helyszin: Juhász bálterem December 10. Csütörtök – Közös karácsonyfa diszités Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 13. Vasárnap – Ádventi III. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 18. péntek – Falukarácsony Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva, Rizling Egyesület, Id. Kovács Gyula Á. I. December 20. Vasárnap – Ádventi IV. gyertyagyújtás Szervező: Irisz Környezetvédő Egyesület December 20. vasárnap – Betlehemezés a faluban Szervező: Ady Endre MK

Szóljon hozzá!

Uj hirek

Drágul az üzemanyag, a dohányáru, az alkoholos italok és a kávé mától Szerbiában

Drágul az üzemanyag, a dohányáru, az alkoholos italok és a kávé mától Szerbiában

Ez az említett árukra kirótt adó növekedése miatt történik. ...

AUSZTRIA UTAZÁSI FIGYELMEZTETÉST ADOTT KI A NYUGAT-BALKÁN ORSZÁGAIRA

AUSZTRIA UTAZÁSI FIGYELMEZTETÉST ADOTT KI A NYUGAT-BALKÁN ORSZÁGAIRA

Ausztria utazási figyelmeztetést adott ki a Nyugat-Balkán h ...

A SZERB ÁLLAMPOLGÁROK TOVÁBBRA SEM UTAZHATNAK NÉMETORSZÁGBA ÉS FRANCIAORSZÁGBA

A SZERB ÁLLAMPOLGÁROK TOVÁBBRA SEM UTAZHATNAK NÉMETORSZÁGBA ÉS FRANCIAORSZÁGBA

Kedden a Szabad Magyar Szó is beszámolt arról, hogy az Euró ...

Figyeljünk oda, milyen húst és tejterméket vásárolunk a piacon

Figyeljünk oda, milyen húst és tejterméket vásárolunk a piacon

A nyár kiemelten kényes időszak élelmiszer-biztonsági szemp ...

Július elsejétől Németország veszi át az Európai Unió soros elnökségét

Július elsejétől Németország veszi át az Európai Unió soros elnökségét

Július elsejétől fél évre Németország veszi át az Európai U ...

HIRDETÖ: