Bejelentkező űrlap

Látogatók

Today1455
Yesterday2591
This week4046
This month53588
Total2049633

Visitor Info

  • IP: 34.204.173.45
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

34
Online

2019. október 22. (kedd) 13:33
Powered by CoalaWeb

Index Rss

Index - 24óra

2019. október 22. (kedd) 13:33

HETI ÙJDONSÁG

responsive jquery slider joomla
×

Megjegyzés

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Címlap

2018. ÉVI ESEMÉNYNAPTÁR BÁCSKOSSUTHFALVA

A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK AZ IDŐPONT ÉS A MŰSOR VÁLTOZTATÁS JOGÁT 2018. JANUÁR Január 13. szombat - Ady bál Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem Január 22. hétfő - VIII. Vince – napi venyigeszentelő Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: szőlőskertek Január 27. szombat – IV. Kisüsti verseny és I. Kocsonya Fesztivál Szervező: Rizling Egyesület és az Ady Endre MK Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont 2018. FEBRUÁR Február 3. szombat – Méhész bál Szervező: Méhész Egyesület Helyszín: Vadászlak Február 10. szombat – Farsangolás Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Február 17. szombat - Torkos csütörtök Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem 2018. MÁRCIUS Március 3. szombat – Nőnap nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Helyszín: Nyugdíjas Otthon Március 9. péntek – Rizling Nőnap Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: Juhász bálterem Március 9. péntek - Nőnapi ünnepség Szervező: Bambi Napsugár óvoda Március 10. szombat- Nőnapi bál Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Március 11. Vasárnap - Koszorúzás és megemlékezés Dembitz Vilmos sirjánál Szervező: Monográfia Egyesület Helyszín: Zsidótemető Március 12-19. - Tavaszi Zsongás kiállítás Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Emlékház Március 15. csütörtök - 1848/49-es forradalom megemlékezése Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Március 17. szombat – IV. Moravicakapocskupa tűzoltó verseny Szervező: ÖTE Március 24. szombat– Húsvéti tojásfestés Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Székház 2018. ÁPRILIS Április 1. vasárnap - Húsvéti batyubál Szervező: Református Egyházközség Április 14. szombat – Költészet napi irodalmi est Szervező: MÉF Április 20. péntek - Suli hangja Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Április 21. szombat – Föld Napja munkaakció Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Április 28. szombat – Gracza Antal emlékkoncert Szervező: Bácskossuthfalvi Ifjúsági Fúvószenekar 2018. MÁJUS Május 1. kedd – Majális nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Május 6. vasárnap – Anyák napi kézimunka kiállítás Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Emlékház Május 6. vasárnap – Anyák napi istentisztelet Református Egyházközség Május 14.-18. – Bambi Hét Szervező: Bambi Napsugár óvoda Május 19. szombat – Múzeumok éjszakája Szervező: Ady Endre MK és Helyi Közösség Május 19. – 20. – Falunapi teketorna Szervező: Sloboda Teke Klub Május 21. – 26. - Hagyományos májusi alkotótábor Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe Május 25. péntek - Májusi koncert Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Május 25.-26. péntek, szombat - Falunap Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Május 26. szombat – Falunapi Sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület Május 27. vasárnap – Konfirmáció Református Egyházközség 2018. JÚNIUS Június 1. péntek - Nyolcadikosok ballagása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Június 8. péntek - Tanévzáró Szervező: Bambi Napsugár óvoda Június 16. szombat – Borász Egyesületek találkozója Szervező: Rizling Egyesület Június 17. vasárnap - Tanévzáró Református Egyházközség 2018 március Kisújság 3 Június 17. vasárnap – Teadélután Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Június 23. péntek– Ady Nap – Nosztalgia jubileum Szervező: Ady Endre MK Helyszin: szinházterem Június 25. – június 30. – Kézműves tábor Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Művelődési ház 2018. JÚLIUS Július 2. - 7. - Mesterműhely Szervező: 9+1 Nemzetközi Művésztelep Július 7. - 14. - Nyári Táborok (www.taborok.net) Szervező: Ady Endre MK és SZASZ Július 21. – Sportnap Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Július 23 – 29. – Fehér Ló Fia gyülekezeti tábor Szervező: Református Egyházközség 2018. AUGUSZTUS Július 30. - Augusztus 5. – Csodaszarvas konfirmandus tábor Szervező: Református Egyházközség Augusztus 11.– IV. Méhes Károly emléktorna Szervező: Sloboda Teke klub Augusztus 20. – Szent István napi megemlékezés Szervező: Monográfia Helytörténeti Egyesület Augusztus 25. szombat – Nyárbúcsúztató palacsinta party Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont 2018. SZEPTEMBER Szeptember 1. szombat - Szüreti Nap Szervező: Helyi Közösség Szeptember 3. hétfő- Tanévnyitó Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I. Szeptember 9. vasárnap - Tanévnyitó Szervező: Református Egyházközség Szeptember 15. szombat - Fiatal galambok bemutatója Szervező: Galambász Egyesület Szeptember 21. - 23. – Olaf Art Kamp ifjúsági tábor Szervező: 9+1 Nemzetközi Művésztelep Szeptember 22. szombat – XI. Nyugdijas sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület 2018. OKTÓBER Október 1.-5. - Gyermekhét Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I. Október 5. péntek - Megemlékezés az aradi vértanúkra Szervező: MÉF Október 13. szombat – Mézédes délután Szervező: Méhecske Méhész Egyesület és az Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Október 20. szombat- VI. Őszi Népzenei Találkozó Szervező: Ady Endre MK Október 23. kedd – 1956-os forradalom megemlékezése Református Egyházközség Október 26.-27.-28. szombat, vasárnap - Galamb és kisállat kiállítás Szervező: Sirály Galambász Egyesület Október 27. szombat- Sloboda Teke Egyesület 40. Jubileumi ünnepsége Szervező: Sloboda Teke Egyesület Október 31. kedd – Vallásszabadság 450. évfordulója Református Egyházközség 2018. NOVEMBER November 9. péntek - könyvbemutató Szervező: Monográfia Egyesület November 16. péntek - Napsugaras Ősz Szervező: Bambi Napsugár óvoda November 24. szombat - Erzsébet és Katalin bál Szervező: Ady Endre MK 2018. DECEMBER December 7. péntek – Elsősök avatása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. December 1. szombat – Önkéntes Tűzoltó Egyesület hagyományos évi ünnepsége Szervező: ÖTE December 7. péntek- Mikulás bál Szervező: Nyugdíjas Egyesület December 9. vasárnap- Mikulás házhoz megy Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete December 14. péntek – Újbor- és pálinkakóstoló Szervező: Rizling Egyesület December 6. csütörtök – Mikulás –party gyerekeknek Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva és az Ady Endre MK December 15. szombat - Papp Dániel emlékest Szervező: MÉF December 22. szombat – Karácsonyi koncert Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva, Rizling Egyesület, Méhész Egyesület December 23. vasárnap – Betlehemezés a faluban --------------------------------------------------- Szervező: Ady Endre MK Az eseménynaptár megtalálható a www.staramoravica.com oldalon is. A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK AZ IDŐPONT ÉS A MŰSOR VÁLTOZTATÁS JOGÁT ----------------------------------------------------

Comments are now closed for this entry

Uj hirek

A szerb egészségügyi minisztérium figyelmeztetése: Hamis gyógyszerek az interneten

A szerb egészségügyi minisztérium figyelmeztetése: Hamis gyógyszerek az interneten

Az interneten vásárolható gyógyszerek fele hamisítvány és p ...

Az EU nem tart igényt Szerbiára

Az EU nem tart igényt Szerbiára

Az EU következetlen, hiszen minden további nélkül átgázolt ...

Megkéselték a topolyai szórakozóhely társtulaját

Megkéselték a topolyai szórakozóhely társtulaját

Topolyán, a Société Générale bank épülete előtt egy vita ut ...

HUSZONNYOLC KILÓ FŰVEL BUKOTT LE KÉT TOPOLYAI ÚJVIDÉK KÖZELÉBEN (FOTÓ)

HUSZONNYOLC KILÓ FŰVEL BUKOTT LE KÉT TOPOLYAI ÚJVIDÉK KÖZELÉBEN (FOTÓ)

Az újvidéki rendőrök 28 kilogramm marihuánát foglaltak le é ...

Egy hét múlva óraátállítás - jön a téli időszámítás

Egy hét múlva óraátállítás - jön a téli időszámítás

Van benne azért jó is: egy órával többet alhatsz. Egy hét ...

HIRDETÖ: