Bejelentkező űrlap

Látogatók

Today425
Yesterday838
This week425
This month49986
Total2578638

Visitor Info

  • IP: 18.208.132.33
  • Browser: unknown
  • Browser Version: unknown
  • Operating System: unknown

Who Is Online

14
Online

2020. május 25. (hétfő) 10:42
Powered by CoalaWeb

Index Rss

Index - 24óra

2020. május 25. (hétfő) 10:42

HETI ÙJDONSÁG

responsive jquery slider joomla
×

Megjegyzés

Please enter your DISQUS subdomain in order to use the 'DISQUS Comments for Joomla!' plugin. If you don't have a DISQUS account, register for one here

Címlap

2018. ÉVI ESEMÉNYNAPTÁR BÁCSKOSSUTHFALVA

A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK AZ IDŐPONT ÉS A MŰSOR VÁLTOZTATÁS JOGÁT 2018. JANUÁR Január 13. szombat - Ady bál Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem Január 22. hétfő - VIII. Vince – napi venyigeszentelő Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: szőlőskertek Január 27. szombat – IV. Kisüsti verseny és I. Kocsonya Fesztivál Szervező: Rizling Egyesület és az Ady Endre MK Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont 2018. FEBRUÁR Február 3. szombat – Méhész bál Szervező: Méhész Egyesület Helyszín: Vadászlak Február 10. szombat – Farsangolás Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Február 17. szombat - Torkos csütörtök Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Juhász bálterem 2018. MÁRCIUS Március 3. szombat – Nőnap nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Helyszín: Nyugdíjas Otthon Március 9. péntek – Rizling Nőnap Szervező: Rizling Egyesület Helyszín: Juhász bálterem Március 9. péntek - Nőnapi ünnepség Szervező: Bambi Napsugár óvoda Március 10. szombat- Nőnapi bál Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Március 11. Vasárnap - Koszorúzás és megemlékezés Dembitz Vilmos sirjánál Szervező: Monográfia Egyesület Helyszín: Zsidótemető Március 12-19. - Tavaszi Zsongás kiállítás Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Emlékház Március 15. csütörtök - 1848/49-es forradalom megemlékezése Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Március 17. szombat – IV. Moravicakapocskupa tűzoltó verseny Szervező: ÖTE Március 24. szombat– Húsvéti tojásfestés Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Székház 2018. ÁPRILIS Április 1. vasárnap - Húsvéti batyubál Szervező: Református Egyházközség Április 14. szombat – Költészet napi irodalmi est Szervező: MÉF Április 20. péntek - Suli hangja Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Április 21. szombat – Föld Napja munkaakció Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Április 28. szombat – Gracza Antal emlékkoncert Szervező: Bácskossuthfalvi Ifjúsági Fúvószenekar 2018. MÁJUS Május 1. kedd – Majális nyugdíjas módra Szervező: Nyugdíjas Egyesület Május 6. vasárnap – Anyák napi kézimunka kiállítás Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Emlékház Május 6. vasárnap – Anyák napi istentisztelet Református Egyházközség Május 14.-18. – Bambi Hét Szervező: Bambi Napsugár óvoda Május 19. szombat – Múzeumok éjszakája Szervező: Ady Endre MK és Helyi Közösség Május 19. – 20. – Falunapi teketorna Szervező: Sloboda Teke Klub Május 21. – 26. - Hagyományos májusi alkotótábor Szervező: Ady Endre MK 9+1 Nemzetközi Művésztelepe Május 25. péntek - Májusi koncert Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Május 25.-26. péntek, szombat - Falunap Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva Május 26. szombat – Falunapi Sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület Május 27. vasárnap – Konfirmáció Református Egyházközség 2018. JÚNIUS Június 1. péntek - Nyolcadikosok ballagása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. Június 8. péntek - Tanévzáró Szervező: Bambi Napsugár óvoda Június 16. szombat – Borász Egyesületek találkozója Szervező: Rizling Egyesület Június 17. vasárnap - Tanévzáró Református Egyházközség 2018 március Kisújság 3 Június 17. vasárnap – Teadélután Szervező: Ady Endre MK Tarka Virág Kézimunkacsoportja Helyszín: Juhász bálterem Június 23. péntek– Ady Nap – Nosztalgia jubileum Szervező: Ady Endre MK Helyszin: szinházterem Június 25. – június 30. – Kézműves tábor Szervező: Ady Endre MK Helyszín: Művelődési ház 2018. JÚLIUS Július 2. - 7. - Mesterműhely Szervező: 9+1 Nemzetközi Művésztelep Július 7. - 14. - Nyári Táborok (www.taborok.net) Szervező: Ady Endre MK és SZASZ Július 21. – Sportnap Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Július 23 – 29. – Fehér Ló Fia gyülekezeti tábor Szervező: Református Egyházközség 2018. AUGUSZTUS Július 30. - Augusztus 5. – Csodaszarvas konfirmandus tábor Szervező: Református Egyházközség Augusztus 11.– IV. Méhes Károly emléktorna Szervező: Sloboda Teke klub Augusztus 20. – Szent István napi megemlékezés Szervező: Monográfia Helytörténeti Egyesület Augusztus 25. szombat – Nyárbúcsúztató palacsinta party Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont 2018. SZEPTEMBER Szeptember 1. szombat - Szüreti Nap Szervező: Helyi Közösség Szeptember 3. hétfő- Tanévnyitó Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I. Szeptember 9. vasárnap - Tanévnyitó Szervező: Református Egyházközség Szeptember 15. szombat - Fiatal galambok bemutatója Szervező: Galambász Egyesület Szeptember 21. - 23. – Olaf Art Kamp ifjúsági tábor Szervező: 9+1 Nemzetközi Művésztelep Szeptember 22. szombat – XI. Nyugdijas sporttalálkozó Szervező: Nyugdíjas Egyesület 2018. OKTÓBER Október 1.-5. - Gyermekhét Szervező: Bambi Napsugár óvoda és Id. Kovács Gyula Á. I. Október 5. péntek - Megemlékezés az aradi vértanúkra Szervező: MÉF Október 13. szombat – Mézédes délután Szervező: Méhecske Méhész Egyesület és az Életfa Nagycsaládosok egyesülete Helyszín: Echo Gyermek és Ifjúsági Rendezvényközpont Október 20. szombat- VI. Őszi Népzenei Találkozó Szervező: Ady Endre MK Október 23. kedd – 1956-os forradalom megemlékezése Református Egyházközség Október 26.-27.-28. szombat, vasárnap - Galamb és kisállat kiállítás Szervező: Sirály Galambász Egyesület Október 27. szombat- Sloboda Teke Egyesület 40. Jubileumi ünnepsége Szervező: Sloboda Teke Egyesület Október 31. kedd – Vallásszabadság 450. évfordulója Református Egyházközség 2018. NOVEMBER November 9. péntek - könyvbemutató Szervező: Monográfia Egyesület November 16. péntek - Napsugaras Ősz Szervező: Bambi Napsugár óvoda November 24. szombat - Erzsébet és Katalin bál Szervező: Ady Endre MK 2018. DECEMBER December 7. péntek – Elsősök avatása Szervező: Id. Kovács Gyula Á. I. December 1. szombat – Önkéntes Tűzoltó Egyesület hagyományos évi ünnepsége Szervező: ÖTE December 7. péntek- Mikulás bál Szervező: Nyugdíjas Egyesület December 9. vasárnap- Mikulás házhoz megy Szervező: Életfa Nagycsaládosok egyesülete December 14. péntek – Újbor- és pálinkakóstoló Szervező: Rizling Egyesület December 6. csütörtök – Mikulás –party gyerekeknek Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva és az Ady Endre MK December 15. szombat - Papp Dániel emlékest Szervező: MÉF December 22. szombat – Karácsonyi koncert Szervező: Helyi Közösség Bácskossuthfalva, Rizling Egyesület, Méhész Egyesület December 23. vasárnap – Betlehemezés a faluban --------------------------------------------------- Szervező: Ady Endre MK Az eseménynaptár megtalálható a www.staramoravica.com oldalon is. A SZERVEZŐK FENNTARTJÁK AZ IDŐPONT ÉS A MŰSOR VÁLTOZTATÁS JOGÁT ----------------------------------------------------

Comments are now closed for this entry

Uj hirek

Személyi okmányok igénylése

Személyi okmányok igénylése

TOPOLYA, KISHEGYES Újra működnek a Belügyminisztérium ügyf ...

Lundin: az EU nem volt felkészülve a koronavírus-járványra

Lundin: az EU nem volt felkészülve a koronavírus-járványra

BELGRÁD, STOCKHOLM - Az Európai Unió nem volt felkészülve a ...

MEDDIG KELL KIFIZETNI A SZÜKSÉGÁLLAPOT ALATT ÉRKEZETT VILLANYSZÁMLÁKAT?

MEDDIG KELL KIFIZETNI A SZÜKSÉGÁLLAPOT ALATT ÉRKEZETT VILLANYSZÁMLÁKAT?

Azok a nyugdíjasok, akik éltek azzal a lehetőséggel, hogy a ...

Épül a szennyvíztisztító Topolyán

Épül a szennyvíztisztító Topolyán

Igor Mirović tartományi kormányfő és Pásztor István a tarto ...

FELHATALMAZÁSSAL IS FELVEHETŐ A SZÁZEURÓS TÁMOGATÁS

FELHATALMAZÁSSAL IS FELVEHETŐ A SZÁZEURÓS TÁMOGATÁS

Azoknak a szerb állampolgárok, akiknek az egészségügyi állap ...

HIRDETÖ: